Basler & Hofmann Slovakia s.r.o., Prievidza

Prístup

Hromadnou dopravou

Z autobusovej (železničnej) stanice autobusom č. 40 alebo 44 na zastávku „Farský kostol“ (3 min.) na ulici Hviezdoslavova. Odtiaľ prejsť pešo okolo Farského kostola cez pešiu zónu až ku budove HBP, a.s. na ulici Matice slovenskej.

Individuálnou dopravou

Z juhu (zo smeru Trenčín)
Choďte po ceste I/64, sledujte smer „Žilina, Martin.“ V Prievidzi pokračujte rovno cez nadjazd a svetelnú križovatku, za svetelnou križovatkou odbočte vpravo do prvej ulice – Dlhá. Platené parkovacie miesta sa nachádzajú vľavo, odtiaľto prejdite pešo k budove HBP, a.s., v ktorej na treťom poschodí sídli naša pobočka.
 

Z východu (zo smeru Žiar n. Hronom alebo Zvolen)
Choďte po ceste I/9. Odbočte vpravo výjazdom smer Hradec / V. Lehôtka. Pokračujte rovno po Ceste pod Banskou. Na svetelnej križovatke odbočte vpravo a následne vpravo do ulice Dlhá. Platené parkovacie miesta sa nachádzajú vľavo, odtiaľto prejdite pešo k budove HBP, a.s., v ktorej na treťom poschodí sídli naša pobočka.
 

Zo severu (zo smeru Žilina)
Choďte po ceste I/64, v Prievidzi prvý kruhový objazd opustite tretím výjazdom, pokračujte po hlavnej ceste, ďalší kruhový objazd opustite druhým výjazdom, prejdite podjazdom a odbočte vľavo do druhej ulice – Dlhá. Platené parkovacie miesta sa nachádzajú vľavo, odtiaľto prejdite pešo k budove HBP, a.s., v ktorej na treťom poschodí sídli naša pobočka.

Adresa

Basler & Hofmann Slovakia s.r.o.

Pobočka Prievidza

Matice slovenskej 10

SK-971 01 Prievidza

E-mail